O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL (Transport – Spedycja - Logistyka), która swoją działalność koncentruje w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych.
Dzięki wyspecjalizowanej kadrze możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy szybcy i skuteczni w działaniu.

 

Nasza firma oferuje Państwu w branży TSL najwyższej jakości serwis, który cechują dynamika, elastyczność i solidność, zarówno w obsłudze małych jak i dużych firm. Wyróżniamy się na tle konkurencji wyznaczając standardy rynkowe, a tym samym zapewniając naszym klientom serwis, który usprawnia obsługę w każdym obszarze naszej działalności.

 

CO NAS WYRÓŻNIA


Wiemy, że najlepsze w budowaniu długofalowej współpracy jest skoncentrowanie się na potrzebach i oczekiwaniach klienta, takich jak:

  • Pewność – przyjmując zlecenie, klient może być pewny że zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy powierzone nam zadanie z ogromnym zaangażowanie.
  • Jakość – zapewniamy najwyższą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności.
  • Bezpieczeństwo – każdy z naszych klientów możesz być pewny, że zrobimy wszystko, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.
  • Uczciwość – wszyscy z nami współpracujący zarówno klienci jak i podwykonawcy mogą być pewni, że nigdy nie zostaną oszukani. Zawsze kierujemy się zasadami fair play.
  • Elastyczność – zawsze szukamy rozwiązania, jesteśmy kreatywni i otwarci na nowe pomysły, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

 

DZIAŁALNOŚĆ


Głównym przedmiotem naszej działalności są krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Dodatkowo świadczymy usługi związane z magazynowaniem oraz przeprowadzaniem odpraw celnych.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania klientów.

ZESPÓŁ

Firmę tworzą doświadczeni spedytorzy, którzy posiadają najwyższe kompetencje w tej dziedzinie. Dbamy o ich rozwój zawodowy i dajemy im możliwość podnoszenia kwalifikacji bo dzięki nim jesteśmy najlepsi. Pracownicy otrzymują profesjonalne narzędzia do pracy.
Najwyższa jakość obsługi naszych klientów jest wizytówką naszej firmy.

SUKCES

Naszą receptą na sukces jest specjalizacja branżowa, partnerskie relacje z kontrahentami, najwyższa jakość obsługi klienta i zadowoleni pracownicy.
Już teraz sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów!

 

Zobacz ofertę