Oferta

Szybkość i perfekcja każdego dnia...

Głównym i najważniejszym filarem naszej Firmy jest Transport Międzynarodowy. Jesteśmy profesjonalnie do niego przygotowani. Rozbudowana baza i wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy być dla Państwa partnerem w prowadzonych przez Państwa działaniach. Kompleksowość naszych usług powoduje, że jesteśmy liderem w transporcie międzynarodowym. My wiemy, jak skutecznie, rzetelnie i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje i rozwój kwalifikacji naszej kadry. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – są wyzwania! Wszystko, co robimy – robimy z pasją! Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów, poprzez ubezpieczenie towaru. Wyruszamy w trasę z misją, która jest dla nas wyznacznikiem naszej jakości.

 

Transport międzynarodowy to mocna strona naszej Firmy!

Dostosowujemy się do potrzeb rynku. Kraje, które obejmujemy naszą pracą to przede wszystkim: Niemcy, Austria, Kraje Beneluxu, Francja, Włochy, Hiszpania, Turcja, Czechy, Słowacja, Węgry ale nigdy nie zamykamy sie na inne kraje, jeździmy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba! Nie boimy się wyzwań, ani wymagających klientów! Specjalizujemy się w przewozie ładunków całopojazdowych. Mamy wszystkie potrzebne licencje i dokumenty na Transport zagraniczny, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach, czy specjalnych strefach.

 

Działamy kompleksowo – to nas wyróżnia.

W naszej bazie znajdą Państwo, samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Czas to pieniądz! Wiemy o tym i dlatego oferujemy również ekspresowe dostawy towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3. Działamy błyskawicznie, nie bojąc się szukać różnych możliwości i
nowych nie konwencjonalnych rozwiązań.

Kiedy Klient obdarza nas zaufaniem to zobowiązuje!


Wozimy towary takich firm jak: