Spedycja krajowa

Sprawny i bezpieczny transport materiałów oraz produktów ma olbrzymie znaczenie dla praktycznie każdego przedsiębiorstwa czy instytucji. Wszelkie opóźnienia czy uszkodzenia towarów wpływają bowiem bezpośrednio na funkcjonowanie zarówno nadawcy, jak i odbiorcy oraz z reguły generują dodatkowe koszty. Dlatego też tak duże znaczenie ma powierzenie zadania przewozu profesjonalnej firmie, która może pochwalić się odpowiednim doświadczeniem w organizowaniu transportu i spedycji. Gwarantuje to bowiem terminowość, niezbędne zabezpieczenie oraz pełną obsługę transportu na terenie Polski. Jeśli chcesz mieć pewność, że spodziewana dostawa pojawi się punktualnie i nie będzie z nią żadnych problemów, to zapraszamy do współpracy!

Spedycja całopojazdowa drogowa i kolejowa – poznaj naszą ofertę!

Usługi transportowe oferowane są w Polsce przez bardzo wiele przedsiębiorstw. Warto jednak pamiętać, że transport i spedycja, to nie to samo. To drugie pojęcie obejmuje bowiem nie tylko sam przewóz ładunków, ale też szereg usług dodatkowych. Nasza firma Harbor Center od lat działa w branży TSL (transport-spedycja-logistyka), dzięki czemu może zaoferować swoim klientom właśnie kompleksowe usługi spedycji krajowej. Mogą one obejmować takie elementy, jak m.in.:

  • przewóz przesyłki wybranym środkiem transportu,
  • przygotowywanie towaru do przewozu,
  • załadunek i rozładunek,
  • sporządzanie dokumentacji transportowej,
  • ubezpieczenie przesyłki.

 

Co bardzo ważne, każdy nasz klient może szczegółowo określić, jakie elementy spedycji go interesują. Pozwala to na dokładne dopasowanie realizowanej usługi do potrzeb i oczekiwań.

Spedycja krajowa z Harbor Center – jak i co przewozimy?

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, staramy się, by nasze usługi obejmowały wszelkie możliwe ładunki. Naszą specjalnością są spedycje całopojazdowe, które pozwalają zamawiającemu na wynajęcie tylko dla siebie całej przestrzeni ładunkowej danego samochodu ciężarowego. Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne w przypadku transportu większej ilości towarów lub też przedmiotów, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu. Dodatkowo spedycja całopojazdowa gwarantuje też najszybszy możliwy termin dowozu danego ładunku oraz ścisłe dopasowanie wszystkich parametrów transportu. Co jednak jasne, nie ograniczamy się tylko do tego rodzaju spedycji. Przyjmujemy bowiem także inne rodzaje zleceń, także dotyczących produktów spożywczych czy ponadnormatywnych.

Usługi spedycyjne i transportowe w Polsce – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Budując Harbor Center, postawiliśmy sobie za cel udowodnienie, że spedycja w Polce może być niedroga i w pełni profesjonalna. Dlatego też dbamy o każdy szczegół realizowanych przez nas usług transportowych i gwarantujemy, że przesyłki przewożone będą w optymalnych warunkach z wykorzystaniem nowoczesnej floty pojazdów. Dla nas bowiem słowa takie, jak bezpieczeństwo, pewność, szybkość i elastyczność nie są pustymi sloganami, a podstawą naszej działalności. Jesteśmy też przekonani, że najlepszym dowodem na słuszność obranej przez nas drogi jest rosnąca liczba stałych klientów, którzy zaufali naszym zapewnieniom i są zadowoleni z wykonanych usług. Jeśli chcesz do nich dołączyć i przekonać się, że transport krajowy może być tani, szybki i naprawdę bezproblemowy – to serdecznie zapraszamy do współpracy!

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu