Spedycja międzynarodowa

We współczesnym świecie międzynarodowy transport towarów stał się niemal codziennością. Z punktu widzenia Polski i Europy olbrzymi wpływ na to miało, rzecz jasna, otwarcie granic w ramach Unii Europejskiej. Niestety nie oznacza to jednak, że przewożenie produktów czy materiałów nie wiąże się już z żadnymi dodatkowymi formalnościami bądź problemami organizacyjnymi. W dalszym ciągu bowiem na terenie poszczególnych krajów obowiązują liczne przepisy szczegółowe – dotyczące m.in. zasad przewozu, godzin pracy czy dozwolonych stref transportu ciężarowego. Brak wiedzy w tym zakresie może mieć z kolei bardzo negatywny wpływ na szybkość dowozu oraz generować dodatkowe koszty – związane z ewentualnymi mandatami i grzywnami. Nie powinien więc dziwić dynamiczny rozwój podmiotów z branży TSL (transport-spedycja-logistyka) zajmujących się spedycją międzykrajową, takich jak chociażby nasze przedsiębiorstwo transportowe Harbor Center. Nie da się bowiem ukryć, że tylko specjalistyczne firmy poradzą sobie z tym wyzwaniem.

Spedycja całopojazdowa międzynarodowa – dlaczego warto ją nam zlecić?

Jak już wspomniano, zagadnienie transportu międzynarodowego jest bardzo skomplikowane i wymaga sporej wiedzy oraz doświadczenia. W Harbor Center doskonale zdajemy sobie sprawę z tego faktu. Dlatego też trzonem naszej działalności jest zespół wysoko wykwalifikowanych logistyków, którzy nie tylko znają języki obce – niezbędne do kontaktu z władzami i służbami w innych krajach, ale też orientują się w realiach i przepisach poszczególnych krajów Europy. Za sam transport odpowiadają z kolei doskonali kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy naszym klientom zagwarantować, że każda zlecona przez nich spedycja zagraniczna – z punktem docelowym w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii, Hiszpanii czy innym kraju, zostanie wykonana szybko i bezproblemowo. Co ważne, nasza firma specjalizuje się w transporcie całopojazdowym, który będzie idealną opcją dla większości podmiotów. Rozwiązanie takie gwarantuje bowiem:

  • Najszybszą możliwą dostawę – ciężarówka zmierza bowiem bezpośrednio do celu.
  • Wielkość pojazdu dostosowaną do transportowanego ładunku.
  • Ścisłe dopasowanie warunków przewozu do rodzaju towaru – co jest szczególnie ważne w przypadku produktów szybko psujących się lub delikatnych.

 

Co jednak jasne, na życzenie naszych klientów możemy zająć się także innymi rodzajami spedycji międzykrajowej na terenie całego kontynentu.

Współpraca przy spedycji międzykrajowej

W Harbor Center rozumiemy także specyfikę spedycji zagranicznej do Niemiec, Francji, krajów Beneluksu czy innych państw europejskich. Dlatego też stale poszukujemy partnerów świadczących podobne usługi, którym np. brakuje stałych zleceń i byliby zainteresowani współpracą. Dzięki temu możemy bowiem zapewnić atrakcyjne warunki realizacji zleceń zarówno naszym klientom, jak i współdziałającym z nami podmiotom.

Międzynarodowa wymiana towarów nie należy do łatwych, jednak z pewnością to ona jest kluczem do dynamicznego rozwoju wielu firm. Dlatego też nie warto się martwić kłopotami związanymi z tym zagadnieniem, tylko jak najszybciej skontaktować się z nami. Gwarantujemy bowiem, że poradzimy sobie z każdą spedycją międzynarodową i zadbamy o to, by była ona szybka, bezpieczna i bezproblemowa. Sprawdź sam, jak szybko i łatwo Twój towar może dotrzeć do odbiorcy – nawet na drugim końcu Europy!

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu