Spedycja i transport na terenie Polski i Europy

Wielu osobom wydaje się, że świadczenie usług transportowych to nic trudnego. Tego typu poglądy z reguły głoszą jednak te osoby, które nigdy nie zajmowały się zawodowo tym tematem. Doskonale pokazują to zresztą codzienne problemy firm, które uznały, że „przewozić każdy może”. Skutkiem takiego podejścia są z reguły opóźnienia, dodatkowe koszty, uszkodzone lub zepsute towary czy też niestety wypadki. Najlepszym sposobem na uniknięcie takich niemiłych niespodzianek jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się transportem, spedycją i logistyką – takiej jak Harbor Center. Dzięki doświadczonemu zespołowi logistyków i spedytorów potrafimy bowiem zorganizować każdy przewóz od początku do końca – dbając nie tylko o dobór odpowiedniego środka transportu, ale też zajmując się wszystkimi kwestiami dodatkowymi – jak np.:

  • Organizacja załadunku i wyładunku towarów.
  • Przygotowanie listów przewozowych i dokumentacji transportowej.
  • Przygotowanie przedmiotów czy materiałów do transportu.
  • Zabezpieczenie ładunku i jego ubezpieczenie.

 

Warto w tym miejscu podkreślić, że takie kompleksowe podejście do świadczonych przez nas usług spedycyjnych jest bardzo korzystne zarówno dla zleceniodawcy, jak i odbiorcy. Sprawia bowiem, że nie muszą się oni martwić żadnymi problemami związanymi z przewozem. Wszystko załatwia za nich spedytor – czyli nasza firma!

Transport krajowy i międzynarodowy drogowy

Jako firma świadcząca różnorodne usługi spedycyjne organizujemy przewozy przy wykorzystaniu wielu środków transportu. Bez wątpienia jednak najpopularniejsze są klasyczne samochody ciężarowe. Do realizacji zleceń wykorzystujemy flotę nowoczesnych pojazdów o różnej wielkości i pojemności, które obsługiwane są przez kierowców z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Spedycja morska z Harbor Center

Każdą firmę prowadzącą interesy w krajach skandynawskich ucieszy z pewnością też fakt, że nasi specjaliści od transportu i logistyki radzą sobie również z zagadnieniami spedycji morskiej. Pokonanie Morza Bałtyckiego statkiem zdecydowanie skraca drogę do odbiorców w Szwecji, Norwegii czy Finlandii, które są partnerami handlowymi dla wielu Polskich przedsiębiorstw.

Usługi spedycji kolejowej

Doskonałą alternatywą dla transportu drogowego jest skorzystanie z możliwości przewozowych kolei. Pozwalają one bowiem na szybkie i bezpieczne przesłanie bardzo dużej ilości produktów czy surowców jednym transportem, co ogranicza koszty i często ułatwia organizację. Dodatkowo warto podkreślić, że Harbor Center umożliwia przeprowadzenie spedycji kolejowej zarówno na obszarze Polski, jak i poza jej granicami

Współpracuj z nami przy spedycji krajowej i międzynarodowej

Świadcząc od lat usługi spedycyjne, doskonale zdajemy sobie sprawę z ograniczeń w tym zakresie i konieczności współpracy z innymi partnerami. Dlatego też zapraszamy do kontaktu każdą firmę, która świadczy usługi transportowe i jest zainteresowana współdziałaniem. Gwarantujemy, że kooperacja taka odbywać się będzie na atrakcyjnych zasadach i z korzyścią dla obu podmiotów!

Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy oczywiście wszystkie przedsiębiorstwa i instytucje, którym potrzebne są usługi spedycyjne. Obsługujemy bowiem zarówno pojedyncze zlecenia, jak i jesteśmy otwarci na długofalową współpracę! Sprawdź sam, jak wiele czasu, pieniędzy i nerwów możesz z nami zaoszczędzić!

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu