Transport do Anglii

Wejście Polski do Unii Europejskiej otworzyło wiele nowych rynków i stworzyło możliwości w zakresie handlu zagranicznego. Jednym z popularniejszych kierunków wymiany międzynarodowej są Wielka Brytania i Irlandia Jest to z pewnością po części związane z dużą migracją Polaków w tym kierunku w celach zarobkowych. Innym powodem jest także znaczna różnica cen produkcji towarów w naszym kraju, są one znacznie tańsze, a w związku z tym bardzo atrakcyjne dla osób udających się do Wielkiej Brytanii.

Wśród produktów najczęściej transportowanych do Anglii przeważają artykuły spożywcze, meble, tekstylia oraz surowce. Wymiana pomiędzy krajami obejmuje jednak wiele różnorodnych rodzajów ładunków, dlatego nasza oferta zawiera kompleksowe usługi w zakresie logistyki, spedycji oraz różnego rodzaju transportu w obu kierunkach: Anglia - Polska i Polska - Anglia.

W ofercie Harbor Center proponujemy:

  • spedycję,
  • usługi logistyczne,
  • transport całopojazdowy,
  • transport częściowy,
  • transport drobnicowy,
  • transport dedykowany,
  • transport ponadnormatywny,
  • transport ekspresowy,
  • transport specjalny.

Wszystkie usługi są świadczone z zachowaniem najwyższych standardów. Oferujemy fachowe i indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz kompleksową obsługę bieżących oraz nowych klientów. Polityka firmy opiera się na terminowych i bezpiecznych dostawach oraz atrakcyjnych warunkach współpracy.

 

SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA DO ANGLII

Dobra są importowane do Polski i eksportowane z naszego kraju na wiele rynków europejskich i nie tylko. Każdego dnia przez granice przewożonych jest wiele ton najróżniejszych produktów i materiałów. Mogłoby się wydawać, że handel zagraniczny w obecnej sytuacji gospodarczej jest prostą sprawą, szczególnie w ramach Unii. Granice są otwarte, a wiele kwestii regulują przepisy wspólnotowe. Jest to jednak mylne pojęcie o rzeczywistej sytuacji. W każdym państwie obowiązuje wiele wewnętrznych rozporządzeń, które należy wziąć pod uwagę przy organizacji transportu. Anglia jest szczególnym przypadkiem i przy realizacji usług przewozowych na terenie tego kraju trzeba znać obowiązujące tam zasady jak godziny pracy, dozwolone strefy ruchu ciężarowego, czy ogólne przepisy komunikacji drogowej. Nieodpowiednie dostosowanie się do obowiązujących praw grozi wysokimi karami i mandatami, może także spowodować znaczne opóźnienia w terminowości dostaw. Dlatego transport do Anglii najlepiej powierzyć fachowcom z Harbor Center, przygotujemy profesjonalną i konkurencyjną ofertę na spedycję różnorodnych towarów.

 

KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTU NA WYSPY BRYTYJSKIE

Świadczenie kompleksowych usług w zakresie logistyki międzynarodowej wymaga zaangażowania doświadczonego zespołu fachowców, w szczególności przy takich wymagających kierunkach jak Anglia. Transport w naszej firmie nadzorowany jest przez zawodowych spedytorów, a kierowcy mogą pochwalić się wieloletnią praktyką na europejskich drogach. Koordynatorzy doskonale orientują się w przepisach drogowych w poszczególnych krajach i znają języki obce, co jest niezbędne przy kontakcie ze służbami odpowiedzialnymi za komunikację. Oferujemy nowoczesną i dobrze wyposażoną flotę o ładowności auta do 24 ton. Nasi klienci mają możliwość śledzenia ładunku na bieżąco, na całej trasie, dzięki zainstalowanym nadajnikom GPS. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia są ubezpieczone, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość dostaw. Dyspozytorzy są w stałym kontakcie z kierowcą i zapewniają mu bezpośrednią pomoc, co jest ważne w przypadku organizacji zleceń na zagraniczny transport, w szczególności do Anglii.

 

TRANSPORT CIĘŻAROWY DO WIELKIEJ BRTANII

Specjalnością Harbor Center jest realizacja dyspozycji na spedycje całopojazdowe. Usługi logistyczne tego typu są gwarancją na szybką dostawę, przesyłka jako transport dedykowany jedzie bowiem bezpośrednio do celu. Pojemność ciężarówki jest dopasowana do gabarytu oraz typu ładunku. Produkty spożywcze wymagające przechowywania w lodówkach, przewozimy w specjalnych pojazdach chłodniczych.

Podejmujemy również współpracę z innymi firmami spedycyjnymi, które nie mają wystarczającej ilości stałych dyspozycji, przy realizacji zleceń w szczególności drobnicowych i częściowych. Obsługujemy także zamówienia specjalne, m.in. ponadnormatywny transport do Anglii czy transport chłodniczy. Posiadamy licencje i pozwolenia na świadczenie usług transportowych w całej Europie, Anglia jest tylko jednym z kierunków, w którym systematycznie wysyłamy naszą flotę. Zapraszamy do kontaktu!

 

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu