Transport chłodniczy

Realizacja zleceń specjalnych wymaga od firmy przewoźniczej zdobycia wielu dodatkowych licencji. W przypadku transportu chłodniczego konieczne jest spełnienie licznych norm, które mają na celu zabezpieczenie ładunku zawierającego świeże produkty. Są one bardzo podatne na czynniki zewnętrze i niewłaściwie przechowywane mogą się zepsuć. Aby temu zapobiec, firma Harbor Center opracowała system Center FRESH, którego założenia zapewniają utrzymanie odpowiednich warunków na każdym etapie obchodzenia się z żywnością.

Nasze procedury wewnętrzne zostały wprowadzone z myślą o satysfakcji klientów, którym dajemy gwarancję na wysoką jakość oferowanych usług logistycznych. Powierzone nam wyroby są odpowiednio magazynowane w każdej sytuacji, zarówno w trakcie przewozu, co gwarantują stosowane w naszych ciężarówkach - chłodniach termografy. Jak również w trakcie załadunku i rozładunku. Używane urządzenia kontrolujące stan termiczny, w jakim znajduje się towar, pozwalają sprawdzić panującą wewnątrz temperaturę w każdym momencie transportu chłodniczego. Każdy samochód jest także wyposażony w system GPS, który udostępniamy naszym klientom, co pozwala im na bieżącą i bezpośrednią możliwość sprawdzenia miejsca położenia cargo.

 

CIĘŻARÓWKI - CHŁODNIE

Nasza flota składa się z wielu różnej wielkości pojazdów, dlatego możemy podjąć się dyspozycji zarówno mniejszych, jak i bardzo dużych. Popularnym rozwiązaniem wśród naszych klientów są zlecenia całopojazdowe. Szczególnie w przypadku przewozu artykułów spożywczych czas odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego spedycja dedykowana lub ekspresowa ma tu duże znaczenie. Tego typu tranzyt odbywa się bez zbędnych postojów i jedzie bezpośrednio do celu. W naszej ofercie posiadamy jednak również inne opcje dostosowane do potrzeb mniejszych zleceniodawców, którzy nie są w stanie zapełnić całego auta i wolą skorzystać z opcji transportu chłodniczego częściowego lub drobnicowego. Spedytor układa towar na naczepie w taki sposób, aby zoptymalizować koszty i podnieść rentowność przejazdu.

Nasze auta są odpowiednio przystosowane do przewozu różnorodnych wyrobów żywnościowych od owoców i warzyw, poprzez przetwory mleczne i nabiał, po mięsa, wędliny, ryby i inne produkty szybko psujące się. Do kategorii towarów, które należy przewozić w monitorowanych i stosowanie dobranych warunkach termicznych zaliczyć należy także leki i produkty farmakologiczne. Nasze chłodnie mają możliwość ustawienia temperatury w zakresie od -25°C do +25°C, w zależności od potrzeb ładunku.

Usługi przewozów specjalnych prowadzimy zarówno na obszarze naszego kraju, jak również w formie międzynarodowej, obsługujemy terytorium całej Unii Europejskiej. Współpracujemy z rodzimymi przedsiębiorcami oraz podejmujemy zlecenia od podmiotów zagranicznych. Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy do składania zapytań i kontaktu!

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 791 313 360
MAIL biuro@harborcenter.eu