Transport ciężarowy

Usługi logistyczne świadczone przez firmę Harbor Center opierają się o zasady terminowości i bezpieczeństwa przewożonych ładunków, Wszystkie nasze zlecenia są ubezpieczane a spedycje kontrolowane. Realizujemy spedycje na terenie całej Unii Europejskiej i posiadamy odpowiednie koncesje i licencje na wykonywanie usług także specjalistycznych jak transport ciężarowy ponadnormatywny i chłodniczy. Współpracujemy zarówno z firmami polskimi, jak i z podmiotami zagranicznymi.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców i zawodowych spedytorów, którzy dzięki wieloletniej praktyce znają specyfikę branży i odnajdą się nawet przy najbardziej złożonych zagadnieniach. Przy obecnej sytuacji międzynarodowej mogłoby się wydawać, że organizacja tranzytów jest prostą kwestią, jednak każde państwo posiada własne, wewnętrzne regulacje, których nieznajomość może skutkować mandatami, karami lub opóźnieniami w dostawach. Dlatego tego typu zlecenia najlepiej powierzyć sprawdzonej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej jak Harbor Center.

 

KOMPLEKSOWY TRANSPORT CIĘŻAROWY

Świadczenie kompleksowych usług logistycznych w zakresie transportu ciężarowego to nasza specjalność. Kontrahentom oferujemy wiele nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na bieżącą kontrolę postępów w realizacji zlecenia. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów o różnej wielkości i ładowności do 24 ton. Pozwala to na przewóz różnorodnych towarów i podejmowanie zarówno małych, jak i bardzo dużych dyspozycji. Auta wyposażone są w nadajniki GPS, które umożliwiają sprawdzenie położenia samochodu na trasie. Zleceniodawcy mają więc możliwość ciągłego nadzoru nad transportem.

Realizujemy zamówienia na:

  • spedycje,
  • usługi logistyczne,
  • transport całopojazdowy,
  • transport częściowy,
  • transport drobnicowy,
  • transport dedykowany,
  • transport ponadnormatywny,
  • transport chłodniczy,
  • transport ekspresowy,
  • transport specjalny.

Najbardziej rozpowszechnionym typem spedycji są wysyłki całopojazdowe, które umożliwiają przesył dedykowany oraz w wersji ekspresowej. Dostawa jedzie bezpośrednio do celu i nie traci się czasu na zbędne postoje. Z tej oferty korzystają głównie więksi klienci, natomiast małe przedsiębiorstwa posiłkują się transportami częściowymi lub drobnicowymi. Rolą spedytora jest ustawienie kolejności i zawartości auta oraz wszystkich innych elementów w optymalny sposób, aby jak najlepiej wykorzystać zarówno przestrzeń, jak i czas pracy poświęcony na trasę, ładowanie i rozładunek auta. Wszystkie firmy poszukujące doświadczonego i rzetelnego partnera w zakresie zleceń transportu ciężarowego zapraszamy do współpracy i kontaktu!

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu