Transport do Francji

Jednym z popularniejszych kierunków, w którym odbywa się transport z Polski, jest Francja. Powodów jest wiele, przede wszystkim duże zainteresowanie w tym kraju na polskie produkty, które mają tam korzystną cenę w stosunku do ich jakości, ale także bliskość i łatwość, z jaką można przewieźć towar dzięki jednolitym przepisom Unii Europejskiej. Francja jest bardzo ważnym i jednym z największych odbiorców rodzimego eksportu, co nie powinno dziwić, bo jest to druga pod względem potencjału gospodarka Europy.

Wśród produktów najczęściej przewożonych na tej trasie, można znaleźć głównie maszyny oraz ich elementy, a także części samochodowe, Dużą rolę odgrywa także przemysł chemiczny oraz spożywczy. Duża różnorodność zleceń sprawia, że propozycja transportowa do Francji jest bardzo rozbudowana i obejmuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

W ofercie Harbor Center proponujemy:

  • spedycję,
  • usługi logistyczne,
  • transport całopojazdowy,
  • transport częściowy,
  • transport drobnicowy,
  • transport dedykowany,
  • transport ponadnormatywny,
  • transport ekspresowy,
  • transport specjalny.

Profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, bez względu, czy dotyczy stałego czy nowego klienta. Nasza polityka opiera się na terminowych i bezpiecznych dostawach. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, dlatego możemy zaproponować optymalne rozwiązania w transporcie Polska - Francja w konkurencyjnych cenach.

 

KOMPLEKSOWA SPEDYCJA DO FRANCJI

Usługi oferowane przez Harbor Center obejmują bardzo różne rodzaje transportu do Francji. Propozycja jest bardzo rozbudowana także o specjalistyczne typy spedycji, które wymagają odpowiednich licencji. Firma posiada stosowne pozwolenia umożliwiające świadczenie usług na terenie całej Europy. Zdobyte doświadczenie i wiedza w zakresie organizacji transportów na trasie Polska - Francja sprawia, że nasi spedytorzy i kierowcy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Znajomość języków obcych umożliwia im swobodne porozumiewanie się ze służbami drogowymi w innych państwach. Kierowcy są pod stałą opieką i nadzorem koordynatora, który dba o to, aby ładunek dojechał bezpiecznie i na czas. Także klient ma możliwość bieżącej kontroli zlecenia, nasze auta mają zainstalowane urządzenia GPS, które można kontrolować, aby wiedzieć, gdzie znajduje się auto.

W przypadku ładunków wymagających konkretnych metod przechowywania, jak artykuły spożywcze, oferujemy spedycję ciężarówkami - chłodniami. Nowoczesne auta są wyposażone w technologie stale kontrolujące temperaturę przewożonego towaru. Usługa Center FRESH jest zgodna z wymogami dotyczącymi przesyłu owoców, warzyw i innych świeżych produktów obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, dajemy więc gwarancję, że przesyłane cargo dojedzie do celu w odpowiednich warunkach i w nienaruszonym stanie.

 

PROFESJONALNY TRANSPORT DO FRANCJII

Specjalnością Harbor Center są transporty całopojazdowe do Francji, które są wybierane przez bardzo wielu klientów. Ich specyfika pozwala na bardzo szybki, dedykowany przewóz, ponieważ auto jedzie bezpośrednio do określonego celu. Dysponujemy różnymi typami ciężarówek o ładowności do 24 ton, więc w naszej flocie każdy znajdzie odpowiednie auto. Innym typem spedycji jest przewóz częściowy lub drobnicowy, gdzie zbieranych jest wiele zamówień na transport na trasie Polska - Francja. Na bieżąco poszukujemy partnerów do współpracy w tego typu zleceniach, którzy samodzielnie nie są w stanie zebrać odpowiedniej ilości dyspozycji.

Oferujemy także przewóz materiałów ponadnormatywnych o dużych gabarytach, które wymagają specjalistycznego przygotowania i odpowiednich zezwoleń. Nasza firma dysponuje koncesjami na terenie całej Unii Europejskiej, a nasi kierowcy i spedytorzy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę o specyfice transportów tego typu. Zachęcamy do składania zapytań, nasi pracownicy przygotują optymalną propozycję.

 

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu