Transport do Hiszpanii

Spośród kierunków spedycji organizowanych do Zachodniej Europy, Hiszpania jest jednym z najbardziej popularnych kierunków, wpływa na to kilka czynników. Jest to jedno z największych państw wspólnoty, więc ma duży potencjał importowy, a polskie produkty są cenione za korzystną cenę i wysoką jakość. Do najczęściej wysyłanych towarów należą w głównej mierze artykuły spożywcze, a wśród nich warzywa, mięso i jego przetwory oraz nabiał. Dlatego też na trasie Polska - Hiszpania transport przede wszystkim realizowany jest przez ciężarówki-chłodnie. Do innych grup produktów, które trzeba wymienić, należą tekstylia oraz meble.

Kompleksowa oferta transportów do Hiszpanii firmy Harbor Center obejmuje profesjonalne i indywidualne podejście do klienta w zakresie doradztwa i realizacji zleceń. Wszystkie nasze umowy są ubezpieczone, więc gwarantujemy bezpieczeństwo, a także terminowość naszych dostaw. Są to dla nas najważniejsze zagadnienia, które w głównej mierze wpływają na zadowolenie zleceniodawców. Posiadamy wszelkie niezbędne koncesje i licencje pozwalające na świadczenie usług logistycznych na terenie całej Europy.

Oferta transportowa na trasie Polska - Hiszpania:

  • spedycja,
  • usługi logistyczne,
  • transport całopojazdowy,
  • transport częściowy,
  • transport drobnicowy,
  • transport dedykowany,
  • transport ponadnormatywny,
  • transport ekspresowy,
  • transport specjalny.

 

PROFESJONALNY TRANSPORT DO HISZPANII

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców i spedytorów, jest to szczególnie ważne przy organizacji przewozów zagranicznych. W obecnej sytuacji na arenie międzynarodowej może się zdawać, że zaplanowanie transportu do Hiszpanii jest łatwą sprawą. Przejazd odbywa się wyłącznie na terenie państw Unii, więc nie trzeba stać na granicach i wszystko przebiega płynnie. Nie jest to jednak takie proste. Wiele kwestii związanych z ruchem drogowym jest objętych przepisami wspólnotowymi, jednak każdy z członków zachował wiele własnych, wewnętrznych rozporządzeń komunikacyjnych, których znajomość i przestrzeganie pozwoli uniknąć mandatów, kar i opóźnień. Dlatego realizację zleceń dotyczących transportu relacji Polska - Hiszpania najlepiej powierzyć specjalistom, którzy posiadają odpowiednią praktykę i wiedzę w tym zakresie.

W Harbor Center posiadamy rozbudowaną flotę nowoczesnych i dobrze wyposażonych aut. Wszystkie nasze ciężarówki mają zainstalowane urządzenia GPS, które pozwalają na bieżąco śledzić przebieg trasy i w razie potrzeby podjąć szybką reakcję. Koordynator jest w stałym kontakcie z kierowcą, więc podejmuje odpowiednie działanie natychmiast i jeżeli zaistnieje taka konieczność, kontaktuje się z lokalnymi służbami. Nasze największe pojazdy mają ładowność do 24 ton, pomieszczą więc nawet bardzo duże zlecenia całopojazdowe. Jest to najczęściej wybierana forma współpracy przez naszych klientów. Daje nie tylko możliwość szybkiego transportu do Hiszpanii, ale zmierza bezpośrednio do celu, bez zbędnych postojów. Takie rozwiązanie wykorzystuje się także w przypadku spedycji dedykowanej. Najłatwiej jest także w ten sposób wykonać zlecenie na przewóz ekspresowy.

W ramach wykonywania zamówień częściowych i drobnicowych współpracujemy także z innymi mniejszymi firmami transportowymi, które na trasie Polska - Hiszpania mają problem samodzielnie uzbierać wystarczającą ilość towaru do zapełniania auta. Dla wielu zleceniodawców jest to jedyna forma spedycji, która umożliwia wysłanie dostawy bez ponoszenia ogromnych kosztów związanych z dowozem. Obsługujemy również zamówienia specjalne, do których zaliczyć należy popularne w tej relacji przewozy chłodnicze, ale także transport ponadnormatywny do Hiszpanii. Posiadamy wszelkie niezbędne koncesje i licencje pozwalające na świadczenie usług logistycznych na terenie całej Europy. Zapraszamy do kontaktu!

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu