Transport międzynarodowy

Przemieszczanie produktów, materiałów czy majątku ruchomego na duże odległości nigdy nie było łatwe. Dlatego też od zawsze spora część aktywności człowieka poświęcona była rozwiązywaniu związanych z tym problemów. Stąd też wzięła się ciągła rozbudowa infrastruktury, wprowadzanie nowych – coraz szybszych oraz bardziej pojemnych środków transportu oraz w końcu zmniejszenie ilości ograniczeń celnych. Dzięki temu obecnie spedycja i transport międzynarodowy są bardzo wydajne i stosunkowo proste – ale tylko dla wyspecjalizowanych podmiotów, które umieją odpowiednio zorganizować i przeprowadzić przewóz danych towarów! W dalszym ciągu bowiem w transporcie istnieje wiele restrykcji, przepisów i ograniczeń technicznych czy formalnych. Warto o tym pamiętać i korzystać z usług tylko naprawdę profesjonalnych firm zajmujących się transportem międzynarodowym – takich jak Harbor Center.

Spedycja i transport międzynarodowy – jakie dajemy możliwości?

Zorganizowanie szybkiego, taniego i bezpiecznego przewozu międzynarodowego wymaga posiadania szerokiej wiedzy i doświadczenia. Dlatego też w naszej firmie nad każdym zleceniem tego typu czuwa doświadczony zespół logistyków i spedytorów, którzy na życzenie klienta mogą zorganizować jedynie sam przewóz, jak i zająć się kompleksową spedycją. Działając na rynku transportu międzynarodowego od lat, specjalizujemy się w transporcie drogowym całopojazdowym, który pozwala na szybkie i sprawne dostarczenie przesyłki do dowolnego miejsca na terenie Europy. Posiadamy także doświadczenie w organizowaniu przeprowadzek na duże odległości nawet całych przedsiębiorstw – zarówno małych, jak i średnich i dużych oraz przewożeniu specjalistycznego wyposażenia hal i linii produkcyjnych. Ponadto na życzenie klienta możemy także zapewnić specjalne warunki transportu, dbamy też o ubezpieczenie przesyłki, niezbędne licencje i pozwolenia oraz umożliwiamy klientom śledzenie naszych samochodów dzięki wyposażeniu ich w moduły GPS.

Usługi transportu międzynarodowego od Harbor Center – dlaczego warto nas wybrać?

Jak widać, paleta naszych usług transportowych i spedycyjnych jest niezwykle szeroka. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wiele innych firm oferuje zbliżone możliwości. Dlaczego więc mimo to lepiej wybrać Harbor Center?

  • Bo gwarantujemy najwyższą jakość usług w każdym aspekcie.
  • Bo stawiamy na pewność i bezpieczeństwo – dzięki którym zawsze w 100% wywiązujemy się powierzonych zadań.
  • Bo jesteśmy elastyczni i staramy się zawsze maksymalnie dopasować do realnych potrzeb naszych klientów.
  • Bo jesteśmy uczciwi zarówno wobec zleceniodawców, jak i naszych partnerów oraz podwykonawców.

 

Tworząc naszą firmę transportową, wiedzieliśmy, że branża TSL stawia wysokie wymagania. Dlatego też od początku zainwestowaliśmy w nowoczesną flotę pojazdów i zespół fachowców wysokiej klasy – logistyków, spedytorów i kierowców. Zależało nam bowiem na tym, by móc wyróżniać się doskonałą ofertą i jakością usług. Dziś zbieramy tego owoce, w postaci dziesiątek zadowolonych klientów, którzy wracają do nas i polecają Harbor Center innym. Jeśli chcesz się sam przekonać, jak szybko i bezproblemowo zrealizujemy transport dla Ciebie, to zapraszamy do kontaktu!

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 791 313 360
MAIL biuro@harborcenter.eu