Transport do Portugalii

Jednym z kierunków, w którym Harbor Center wykonuje przewozy, jest Portugalia. Mimo że jest to stosunkowo niewielki i niezbyt bogaty rynek w porównaniu z innymi krajami Europy, stał się on bardzo ważny w polskiej wymianie zagranicznej. Dużą rolę odegrał tu właściciel popularnej sieci dyskontów, który będąc portugalską firmą, bardzo przyczynił się do promocji polskich produktów, w szczególności rolno-spożywczych w swoim kraju. To właśnie one stanowią trzon tego eksportu. Innymi gałęziami, które mają dużą rolę w transporcie do Portugalii, są tekstylia oraz kosmetyki.

W Harbor Center najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego wszystkie nasze usługi logistyczne świadczymy na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych spedytorów i kierowców, którzy dzięki wieloletniej praktyce znają specyfikę transportów zagranicznych. Ubezpieczamy wszystkie powierzone nam ładunki i dysponujemy dużą i nowoczesną flotą samochodową o udźwigu do 24 ton. Każdy zleceniodawca, bez względu na wielkość otrzyma optymalną propozycję współpracy.

Oferta transportowa na trasie Polska - Portugalia:

  • spedycja,
  • usługi logistyczne,
  • transport całopojazdowy,
  • transport częściowy,
  • transport drobnicowy,
  • transport dedykowany,
  • transport ponadnormatywny,
  • transport ekspresowy,
  • transport specjalny.

 

TRANSPORT CIĘŻAROWY DO PORTUGALII

Najpopularniejszym rozwiązaniem wybieranym przez naszych klientów jest spedycja całopojazdowa, pozwala ona na szybką, często ekspresową dostawę towaru, a ciężarówka jedzie bezpośrednio do celu, bez dodatkowych postojów. Taki przewóz dedykowany jest szczególnie polecany przy ładunkach świeżych, przewożonych w chłodniach, których terminowy dowóz jest nadzwyczaj istotny. W przypadku mniejszych klientów polecanym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług spedycji częściowej i drobnicowej, przy której spedytor zbiera większą ilość zamówień na jedno auto, co pozwala zaoszczędzić na kosztach transportu.

Przewozy specjalistyczne są jedną z częściej realizowanych form spedycji, ze względu na specyfikę eksportu do Portugalii. Wyróżnić należy tu transport chłodniczy, ale oferujemy także wysyłki ponadnormatywne. Obie te formy są dodatkowo obwarowane wieloma przepisami związanymi ze specyfiką tego typu przejazdów. Niezbędne są dedykowane koncesje i pozwolenia, zwłaszcza w ruchu zagranicznym. Dlatego warto tego typu zlecenia skierować do fachowców z Harbor Center, którzy profesjonalnie podejdą do realizacji tematu i posiadają niezbędną praktykę. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych!

 

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu