Transport do Szwecji

W przypadku realizacji zleceń do Europy północnej najpopularniejszym kierunkiem jest Szwecja. Transporty organizowane do tego kraju w szczególności bazują na przemyśle maszynowym, elektronicznym, drzewnym i spożywczym. Polskie produkty są bardzo tanie w porównaniu rodzimymi oraz z innych krajów Unii, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego więc, że jest to nasz ósmy co do wielkości partner eksportowy.

W Harbor Center świadczymy kompleksowe usługi logistyczne oparte na polityce bezpieczeństwa i terminowości dostaw. Wszystkie przewożone przez nas ładunki są ubezpieczone, inwestujemy także w naszą flotę pojazdów. Dysponujemy szeroką ofertą typów i rozmiarów aut o ładowności do 24 ton, więc każdy klient znajdzie u nas rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Wszystkie ciężarówki są wyposażone w urządzenia GPS, które pozwalają na bieżącą kontrolę postępów na trasie.

Oferta transportu do Szwecji:

  • spedycja,
  • transport drobnicowy,
  • usługi logistyczne,
  • transport dedykowany,
  • transport całopojazdowy,
  • transport ekspresowy,
  • transport specjalny.
  • transport częściowy,
  • transport ponadnormatywny,

 

USŁUGI LOGISTYCZNE

Firma Harbor Center zatrudnia wyłącznie doświadczonych kierowców i spedytorów, którzy mają wieloletnią praktykę w prowadzeniu przewozów zagranicznych. To ich wiedza i zaangażowanie jest źródłem naszych sukcesów. Specjalistyczne kwalifikacje, wśród których najważniejszą rolę odgrywa znajomość przepisów w ruchu międzynarodowym, gwarantują profesjonalną realizację umów. W każdym z krajów wspólnoty europejskiej obowiązuje wiele wewnętrznych regulacji drogowych, których przestrzeganie pozwala na uniknięcie mandatów i kar, a także opóźnień.

Transport do Szwecji realizowany w formie całopojazdowej jest najpopularniejszą wśród naszych klientów metodą przewozu towaru. Pozwala ona nie tylko na dostawę dedykowaną, wykonaną bezpośrednio do celu, ale także na przesyłki ekspresowe. Bardzo często realizowane są także zamówienia specjalistyczne, między innymi transporty ponadnormatywne, które wymagają zdobycia dodatkowych zgód służb wewnętrznych w każdym z krajów znajdujących się na trasie takiej spedycji. Nasza firma posiada niezbędne licencje i koncesje do organizacji tego typu przedsięwzięć na terenie całej Europy.

Specjalizujemy się także w wysyłkach częściowych i drobnicowych, które umożliwiają wielu naszym mniejszym klientom przesył dóbr bez konieczności ponoszenia dużych kosztów na transport indywidualny, Współpracujemy również z innymi podmiotami działającymi w branży logistycznej, które nie mają wystarczającej ilości dyspozycji do zapełnienia transportu. Zachęcamy nowych klientów do zapoznania się naszą ofertą!

 

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu