Usługi logistyczne

Naszą wizytówką jest kompleksowa realizacja usług logistycznych w bardzo szerokim zakresie. Klientom oferujemy współpracę z doświadczonymi i profesjonalnymi kierowcami i spedytorami, którzy mają wieloletnią praktykę w organizacji spedycji krajowych i międzynarodowych. Posiadamy niezbędne koncesje i licencje na prowadzenie działalności na terenie całej Europy, a także wykonywanie transportów specjalistycznych.

W Harbor Center realizujemy:

  • usługi logistyczne,
  • transport całopojazdowy,
  • spedycje,
  • transport ekspresowy,
  • transport dedykowany,
  • transport drobnicowy,
  • transport specjalny,
  • transport ponadnormatywny,
  • transport częściowy,
  • transport chłodniczy.

Działamy zgodnie z wytyczonymi przepisami i spełniamy wszelkie normy w zakresie transportu chłodniczego. Opracowaliśmy system Center FRESH, którego zadaniem jest bieżąca kontrola i zagwarantowanie bezpieczeństwa przewozu ładunków ze świeżym towarem. Nasza flota składa się z nowoczesnych i specjalistycznie wyposażonych aut. Chłodnie posiadają termografy, które pozwalają w dowolnym momencie odczytać stan termiczny cargo. Z kolei zainstalowane urządzenia GPS dają możliwość ciągłego śledzenia ciężarówki i jej postępów na trasie.

W przypadku realizacji tak wymagających dyspozycji, jak przewozy ponadnormatywne, kierujemy się zasadą indywidualnego podejścia do oczekiwań klienta. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu takich usług logistycznych na terytorium całej Unii Europejskiej. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego ubezpieczamy wszystkie transportowane przez nas ładunki, a nasi koordynatorzy utrzymują stały kontakt z kierowcami i na bieżąco śledzą postępy auta na trasie.

 

USŁUGI LOGISTYCZNE 

Ofertą, z której najchętniej korzystają nasi klienci, jest przewoźnictwo całopojazdowe. Pozwala ono na realizację zleceń dedykowanych, gdyż samochód jedzie bezpośrednio co celu. Także przesyłki ekspresowe są najczęściej wykonywane w ten sposób, ponieważ kierowca nie musi robić czasochłonnych postojów na rozładunek. Natomiast w przypadku dyspozycji częściowych lub drobnicowych pojazd zapełniany jest ładunkami pochodzącymi od różnych klientów, którzy nie mają wystarczającej ilości towaru do zapełnienia całego auta lub wolą skorzystać z bardziej przystępnego cenowo rozwiązania. Współpracujemy także z mniejszymi firmami przewozowymi, które mają kłopot z zebraniem odpowiedniej ilości zamówień, aby samodzielnie przeprowadzić tranzyt.

Realizujemy zlecenia na terenie naszego kraju, jak również na obszarze całej Unii Europejskiej. Współpracujemy z firmami rodzimymi oraz przedsiębiorstwami zagranicznymi, eksportującymi swoje wyroby do Polski. Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów poszukujących doświadczonego partnera w zakresie spedycji, jak i inne przedsiębiorstwa transportowe zainteresowane podjęciem kooperacji.

Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu