Usługi transportowe

Nie przez przypadek infrastruktura drogowa i kolejowa porównywana jest do układu krwionośnego współczesnej gospodarki. Korzystający z niej przewóz samochodowy czy kolejowy jest bowiem niezbędny do sprawnego funkcjonowania praktycznie każdej firmy produkcyjnej, usługowej bądź handlowej. Nie powinno więc dziwić, że na rynku istnieje tak wiele firm z branży TSL (transport-spedycja-logistyka) i liczba ich wciąż rośnie. Warto w tym miejscu jednak podkreślić, że prawidłowa organizacja transportu ładunków wymaga dużej wiedzy i umiejętności – zarówno od spedytorów czy logistyków, jak i wykonujących samo zlecenie kierowców. Braki w tym zakresie bardzo szybko odbijają się bowiem na jakości samych usług transportowych, a w skrajnych przypadkach mogą nawet doprowadzić do drastycznego wzrostu kosztów, uszkodzenia lub zniszczenia towarów czy problemów z prawem. Dlatego też nie warto eksperymentować! Lepiej zaufać wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu Harbor Center!

Przewóz towarów z Harbor Center – poznaj nasze możliwości

Przez lata działalności na rynku usług transportowych obsłużyliśmy dziesiątki klientów i wykonaliśmy tysiące zleceń. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że podstawową zasadą udanych przewozów jest indywidualne podejście do każdego klienta i ciągłe szukanie lepszych rozwiązań. Dzięki temu dziś możemy zaproponować naszym zleceniodawcom szeroką gamę możliwości transportowych, takich jak:

  • Transport drogowy całopojazdowy – który może być realizowany na terenie Polski lub Europy.
  • Transport chłodniczy – zapewniający optymalne warunki żywności i produktom wymagającym stałej temperatury.
  • Transport ponadnormatywny – niezbędny w przypadku przewozu bardzo dużych i nieforemnych produktów.
  • Transport ekspresowy – który gwarantuje błyskawiczne dotarcie do celu towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3.
  • Transport morski – pozwalający na szybkie dostarczenie ładunku do państw skandynawskich.
  • Transport kolejowy – będący w wielu przypadkach szybką, tanią i ekologiczną alternatywą dla przewożenia towarów samochodami.

 

Co ważne, posiadamy też wszystkie licencje i dokumenty niezbędne do realizacji zleceń transportu zagranicznego, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach europejskich i specjalnych strefach ograniczonego ruchu.

Transport ładunków z Harbor Center – szybkość i perfekcja każdego dnia

Czas to pieniądz! To znane powiedzenie przyświeca działalności naszej firmy transportowej od początku jej działalności. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że szybkie dowiezienie przesyłki od nadawcy do odbiorcy ma kapitalne znaczenie dla prowadzenia biznesu. Uważamy jednak także, że sama szybkość to nie wszystko! Filarami Harbor Center są bowiem także takie wartości, jak:

  • Uczciwość – zarówno względem zleceniodawców, jak i podwykonawców zawsze traktowanych Fair-Play.
  • Elastyczność – która pozwala nam dopasować nasze usługi do każdego klienta i szybko reagować w przypadku wystąpienia problemów.
  • Perfekcja – wyrażająca się w dokładnym zaplanowaniu i realizacji każdego zlecenia tak dobrze, jak to tylko możliwe.
  • Bezpieczeństwo – będące gwarancją szczęśliwego dowiezienie każdej przesyłki.

 

Dlaczego szybkość, uczciwość, elastyczność, perfekcja i bezpieczeństwo są dla nas tak ważne? Bo naszym zdaniem każda osoba lub podmiot zlecający zasługuje na usługę transportową najwyższej jakości! Zapraszamy więc do kontaktu – gwarantujemy, że nie zawiedziemy!

Kiedy Klient obdarza nas zaufaniem to zobowiązuje!


Wozimy towary takich firm jak:

     
 
     Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 791 313 360
MAIL biuro@harborcenter.eu