Usługi transportowe

Nie przez przypadek infrastruktura drogowa i kolejowa porównywana jest do układu krwionośnego współczesnej gospodarki. Korzystający z niej międzynarodowy i krajowy przewóz samochodowy czy kolejowy towaru jest bowiem niezbędny do sprawnego funkcjonowania praktycznie każdej firmy produkcyjnej, usługowej bądź handlowej. Nie powinno więc dziwić, że na rynku istnieje tak wiele firm z branży TSL (transport-spedycja-logistyka) i liczba ich wciąż rośnie. Warto w tym miejscu jednak podkreślić, że prawidłowa organizacja transportu krajowego i międzynarodowego ładunków wymaga dużej wiedzy i umiejętności – zarówno od spedytorów czy logistyków, jak i wykonujących samo zlecenie kierowców. Braki w zakresie transportu drogowego bardzo szybko odbijają się bowiem na jakości samych usług transportowych, a w skrajnych przypadkach mogą nawet doprowadzić do drastycznego wzrostu kosztów przewozu, uszkodzenia lub zniszczenia towarów czy problemów z prawem.

Dlatego też nie warto eksperymentować! Lepiej zaufać wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu Harbor Center! Nasza firma transportowa przyjmie każde zlecenie przewozowe, niezależnie od jego skali. Ponieważ świadczymy również usługi z wykorzystaniem chłodni dla ładunków z krótkim terminem ważności, wykonujemy także ekspresowy transport drogowy, po kraju i na terenie UE.

Przewóz towarów z Harbor Center – poznaj nasze możliwości

Przez lata działalności na rynku usług transportowych obsłużyliśmy dziesiątki klientów i wykonaliśmy tysiące zleceń przewozu drogowego. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że podstawową zasadą udanych przewozów jest indywidualne podejście do każdego klienta i ciągłe szukanie lepszych rozwiązań. Starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Partnerów, nieustannie w siebie inwestujemy i przede wszystkim stawiamy na doświadczoną kadrę pracowników. Usługi transportowe powierzamy doświadczonym i zaufanym kierowcom. Przewóz towarów planuje zespół świetnych logistyków, a za kontakt odpowiedzialni są kompetentni, zawsze uprzejmi konsultanci.

Dzięki temu dziś możemy zaproponować naszym zleceniodawcom szeroką gamę możliwości transportowych, takich jak:

  • Transport drogowy całopojazdowy – oferujemy przewóz krajowy, jak i międzynarodowy po całej Europie.
  • Transport chłodniczy – zapewniający w trakcie przewozu drogowego lokalnego oraz międzynarodowego optymalne warunki żywności i produktom wymagającym stałej temperatury.
  • Transport ponadnormatywny – niezbędny w przypadku przewozu bardzo dużych i nieforemnych towarów.
  • Transport ekspresowy – który gwarantuje błyskawiczne dotarcie do celu towarów o wadze do 1,5 tony i objętości do 20 m3.
  • Transport morski – takie międzynarodowe zlecenia transportowe pozwalają na szybkie dostarczenie towarów do państw skandynawskich.
  • Transport kolejowy – będący w wielu przypadkach szybką, tanią i ekologiczną alternatywą dla drogowego przewożenia towarów samochodami.

Każde zlecenie traktujemy na równi z innymi. Nasze usługi transportowe cechuje elastyczność, która jest efektem nie tylko zatrudniania kompetentnych pracowników, ale także stawiania na nowoczesną flotę pojazdów. Realizując transporty ekspresowe, standardowe drogowe, z wykorzystaniem chłodni czy transport ładunków drogą morską, zadbamy w każdym przypadku o pełne zadowolenie z efektów naszej pracy. Nie boimy się podjęcia nawet wyjątkowo trudnych zleceń. Nie ma znaczenia, czy przewozimy towary jedynie po drogach lokalnych, czy na skalę międzynarodową.

Co ważne, posiadamy też wszystkie licencje i dokumenty niezbędne do realizacji zleceń transportu zagranicznego, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach europejskich i specjalnych strefach ograniczonego ruchu. Gwarantujemy tym samym swoim Klientom pełne bezpieczeństwo, nie tylko związane z ochroną ładunku w transporcie drogowym, ale także pod kątem dopełnienia wszystkich wymaganych prawem formalności.

Transport ładunków z Harbor Center – szybkość i perfekcja każdego dnia

Czas to pieniądz! To znane powiedzenie przyświeca działalności naszej firmy transportowej od początku jej działalności. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że szybkie wykonanie transportu drogowego towarów od nadawcy do odbiorcy ma kapitalne znaczenie dla prowadzenia biznesu. Uważamy jednak także, że sama szybkość przewozu towaru to nie wszystko! Filarami Harbor Center są bowiem także takie wartości jak:

  • Uczciwość – zarówno względem zleceniodawców, jak i podwykonawców zawsze traktowanych Fair-Play.
  • Elastyczność – która pozwala nam dopasować nasze usługi do każdego klienta i szybko reagować w przypadku wystąpienia problemów.
  • Perfekcja – wyrażająca się w dokładnym zaplanowaniu i realizacji każdego zlecenia tak dobrze, jak to tylko możliwe.
  • Bezpieczeństwo – będące gwarancją szczęśliwego dowiezienie każdej przesyłki.

Dlaczego szybkość, uczciwość, elastyczność, perfekcja i bezpieczeństwo w transporcie drogowym towarów są dla nas tak ważne? Bo naszym zdaniem każda osoba lub podmiot zlecający zasługuje na usługę transportową najwyższej jakości! Zapraszamy więc do kontaktu – gwarantujemy, że wykonanie transportu drogowego towarów przez naszą firmę sprosta wszelkim oczekiwaniom!

Kiedy Klient obdarza nas zaufaniem to zobowiązuje!


Wozimy towary takich firm jak:

     
 
     Harbor Center Sp. z o.o.

ul. Hoża 86 lok.410    
00-682 Warszawa

KRS 0000701621
NIP 783-176-67-48 

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Wynalazek 4
02-677 Warszawa

KOM 793 630 633
MAIL biuro@harborcenter.eu